Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gel Lak 3 v 1 / Gel Laky
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
NAIL-EON UV lak pure - intenzivní gel, nátěr pro všechny nehty
Podrobnosti
+

Kdo přikládá význam čistých barev a dlouho trvanlivé nehtového designu, který je dobře poradil s NAIL-EON UV nehty čistý. Lakování gel je vhodný pro přírody stejně jako akrylové nebo gelové nehty. Trvanlivý povlak, který je k dispozici v mnoha jasných barvách objevuje v UV světle.

NAIL-EON UV může být čistě s jeho široký barevný rozsah od hnědé do růžový lak na nehty pro zdokonalování. Lakování gel lze použít stejně na přírodní nehty s základní nátěr jako podpora nebo na modelovém umělých nehtů. Je důležité v každém případě, že nehty pečlivě pěstěné, modelovat a že je čištěný. Bez ohledu na hřebík umění je rovněž vyžadována aplikace primer. V závislosti na povrchu nehtu barvy na základní vrstvě kabát a potu nebo akrylové nebo gelové nehty je použitá požadované Barva. To je pak lék pod UV lampou. Výsledná vrstva potu lze snadno odstranit s pomocí našeho vysavače. Konečnou pečeť je dosaženo prostřednictvím krycí nátěr. Těsnící lak musí být uvolněna po vytvrdnutí pod UV lampou z výsledné vrstvy potu.

viskozita
+
tenký střední tlustý
Pečeť
+
Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.8
Přehled
5
13
4
1
3
1
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní