Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gel Lak / Gel Laky
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
NAIL-EON Gel na nehty MAGIC MAGNETIC
Podrobnosti
+

Naše nátěry gelu mají Peel Off lak na nehty a pruh barva vlastnosti. Vynecháte, jen základní a základní nátěr a pak jen naše gel laky lze odebrat po několika dnech nehtu.

Gel ty nejkrásnější nehty umění nehty mohou být Magický výtvory. Barevné malované nehty nyní patří Agendy. Chcete si znovu a není malovat ale vaše nehty? Pak máme něco pro vás! Naše NAIL-EON gel lak na nehty magic Magnetické dává vaše nehty magické schopnosti, které všechny ostatní může být okouzlen. Je to velmi ideální na přírodní nehty i umělé mohou naše kouzlo magnetické gelové kovové gely na nehty si lak jako normální nebo s naší magnetického pera nebo naše záznamy o magnetu pull jemný vzorek. Využít široké škály barev pro krásné nehty a světla. Aplikace je velmi jednoduchá. Lze použít Gel lak jako lak na nehty a vyléčit ho za dvě minuty v UV světle Zhasnout světla. Pokud je pocení vrstva odstraněna, práce je již končí. Kvůli jeho medu účinek gelu rozšiřuje hladký lak, samotné. Tak jsou žádné tahy nevzhledné štětce na nehty vidět a podání práce vaření není nutné. Těšíme se na trvanlivost v délce až šesti týdnů. Je stvořen, naprosto vhodné pro každodenní použití na bázi gelu, není tříska a je odolný proti poškrábání. Můžete jej použít s jeden Odřezávač a oranžové dřevěné tyče Odstraňte, pokud chcete jinou barvu. Budete mít zcela radost s touto barvou. Použití Jste naše produkty v nejvyšší kvalitě, všechny požadavky Evropské Standardy jsou nutné a na špici UV gel výzkumu jsou vyráběny.

viskozita
+
tenký střední tlustý
Pečeť
+
Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.55
Přehled
5
12
4
7
3
1
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní