Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gel Lak / Gel Lak Thermo

Gel Lak Thermo

Vylet-Nails Premium UV lak Thermo pure Gel Lak Thermo Vylet-Nails Premium UV lak Thermo pure
z 3,24 € *
64,80 € / 100 ml
Gel Lak Thermo Vylet-Nails Premium UV termo třpytky na nehty Gel Lak Thermo Gel Lak Thermo Vylet-Nails Premium UV termo třpytky na nehty
z 3,45 € *
69,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium UV lak Thermo pastel Gel Lak Thermo Vylet-Nails Premium UV lak Thermo pastel
z 2,45 € *
16,33 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium neon UV lak Thermo Gel Lak Thermo Vylet-Nails Premium neon UV lak Thermo
z 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium UV lak Thermo kovový Gel Lak Thermo Vylet-Nails Premium UV lak Thermo kovový
z 2,45 € *
16,33 € / 100 ml
Gel laky thermo na nehty pro vzrušující hra barev na nehty

Teplota Určuje barvu

Co je zvláštní o gel lak thermo a termo UV lak je jeho reakci na měnící se teplotní podmínky. Gel lak má svou barvu, změnit vlastnost s rostoucí teplotou a přejít na jiný odstín nebo jiný odstín. Tento efekt umožňuje zvláštní složení nátěrových hmot, které pracují s látkami, které citlivě reagují na změny teploty. Změna barvy najít vyloučí se postupně krásné a proměnlivé barvy hry na nehty. Obecně platí: čím vyšší teplota, více kompletní odvíjí změnu barvy na nehty.
Specialita s barevným změnám v mnoha variantách

Specialitou je k dispozici nejen v mnoha různých barevných kombinací, ale také se liší v jejich textury. Neexistuje tedy lak s částicemi třpytky, třpytivé perleťové stylu nebo s efektem praskání. Pokud jde o barvy palety se pohybuje od pastelové, honosné honosné neonové odstíny. Varianty jsou ideální k přesné hlasování nail art při příležitosti upravit oblek jako osobní styl.

Gel lak thermo a termo UV lak na nehty - snadné použití

UV lak se nanáší modelovat stejně dobře jako na přírodní nehty a kombinuje výhody lak a barevný gel v jednom produktu. Zejména jako nátěr na přírodní nehty UV laky jsou odolné podstatně déle, než srovnatelné konvenční laky na nehty. Důležité v pořadí: nehet musí být ve formě podána, její povrch je čistý a suchý, je pro lepší přilnavost profíci povrch mírně opotřebovaná, použijte odpovídající vyrovnávací paměti. Pro UV tepelné barvy základní nátěr se používá jako primer. Toto, stejně jako tepelná malovat samy jsou kalené pod UV světlem a udržet jejich trvanlivost a odolnost proti vnějším vlivům, mechanické. Upozornit je, že vrstva pocení, které vzniká při kalení Základní nátěry, není zahrnut. gel lak thermo a termo UV lak se aplikuje přímo na tuto vrstvu.

Těsnění pro ještě větší lesk a trvanlivost

Jako s jakýmkoliv produktem gel, malování doporučuje pečeť jako povrch pro termo UV. Vrchní nátěr je vhodný pro tento účel. To je použito tence na nehty a tvrzené za dvě minuty pod UV žárovku. Pro maximální lesk bude čištění povrchu prachu a / nebo impregnovaný leštění oleje.

 Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€