Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Příslušenství pro wellness
YOUMAXX - aby se zahřál kameny masáž
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Z Asie přijde lávovými kameny masáž, která uvolňuje stres a relaxační účinek v hloubce. Svalové napětí, zvyšuje celkovou obecné i-bytí. Masáž lávovými kameny masáže studia, ale i v jiných oblastech kosmetiky, stejně jako lázeňské a wellness centrum nabízí.
Různé příslušenství je nezbytná k provedení tohoto typu inovativní a uklidňující masáž. Horké kameny, skládající se převážně z čedičových skalách jsou srdeční masáž. Jsou umístěny na těle, teplo uložené v skalách šíří do hloubky kůže. Lávové kameny pro cílené masáže jsou také vhodné, zejména krouživé pohyby mohou být provedeny dobře. Což je ideální pro vytápění kameny YOUMAXX FEEL STONED Heater - Masážní kameny topení. Zařízení vyžaduje konvenční napájení, požadovanou teplotu lze pohodlně vybrat přes termostat. Integrovaná kontrolka ukazuje stav vytápění jednotky, světlo přejde, bylo dosaženo nastavené teploty v jednotce. Lávové kameny jsou odstraněny s dřevěnou lžící, sušené a umístěny na zdravé kůži.

Rozměry
+
0.3 Metry (m)
0.47 Metry (m)
0.17 Metry (m)
instrukce
+
Vždy nejprve vložte do zařízení kameny a následně ho doplňte vodou!

Krok č. 1: Před prvním použitím všechny kameny omyjte.

Krok č. 2: Zapojte napájecí kabel do zásuvky, pusťte zařízení a zvolte požadovanou cílovou teplotu opakovaným stisknutím tlačítka + na levém displeji. V pravém okně se zobrazí aktuální teplota. Když voda dosáhla požadované teploty, je automaticky s nepatrnými výkyvy udržována.

Krok č. 3: Pokud kontrolka svítí, oznamuje, že topné těleso zařízení ohřívá. Pokud kontrolka zhasla, tak je dosaženo nastavené teploty.

Krok č. 4: Odeberte opatrně první kámen z nádobky na vodu. Teplotu zkontrolujete tak, že ho podržíte v ruce. Teplota by měla být hřejivá, ale ne nepříjemná.

Krok č. 5: Až bude používání zařízení u konce, tak zařízení vypněte.Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
5
Přehled
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní