Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
Vodní péče NIVEA šampon 250ml - vlhkost na vlasy
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Aloe Vera a extrakt leknín Ingredience v Nivea hydro care Shampoo 250 ml pro péči o zdravé vlasy poskytnout. Vlasy bude znatelně hladší a vypadá svěží, lesklý a zdravá. Hlavně suché vlasy je důležitý vlhkost dodávky a denodenně.

Přirozenou vlhkost ve vzorci pro péči o vlasy

Nivea vodní péče šampon 250ml Aloe Vera a leknín extrakty jsou k dispozici v účinná Formule kombinuje. Přirozenou vlhkost ve vlasech bude zachována nebo obnovena. To dává vlasy jeho čerstvosti a vitalitu, zdravé a lesklé. Tekutý keratin příplatky formulace a usadí jako regenerační ochranný plášť kolem každého vlas. Výsledkem vlasy vypadá zdravé a pružné a cítí se také na. To však zachová jeho lehkost, vodní péče Vzorec vyživuje bez Vážení dolů.

Denně používají - denní krásné vlasy

Vodní péče Nivea šampon 250ml je speciálně navržen pro každodenní používání a je tak mírné, že to i k mytí hlavy u dětí je vhodný. O velikosti ořechu Množství je dostačující. Šampon je v Ruce třel přes vlasy a jemně masírovat. Po krátké Čas, kdy je důkladně opláchnout vlasy. Pak poskytují více péče a stylingové produkty z řady vodní péče Nivea, vlasy a Vlasy krásný a zdravý vzhled - a že den co den.

Rozměry
+
0.035 Metry (m)
0.07 Metry (m)
0.2 Metry (m)
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní