Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
Elina vlasy dráp sada - na opravu celý účes
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Vlasy drápy jsou k dispozici v mnoha různých barvách, tvarech a velikostech. V závislosti na verzi jsou vhodné pro uložení celé hlavě vlasy nebo jen malé části a oblasti vlasů.

Vlasy drápy - jednoduchý mechanismus s velkým efektem

Vlasy drápy jsou přesunuty silnou pružinou, který zajistí, že dva sám pevně hřebeny na vlasy. To sedí a drží hvězdicovou maticí do každé vlasy podobně. Na jaře, které účinek je podpořen zakřivený tvar, například smyčky, jednotlivé hroty na vlasy sada. 2 nastavené vlasy dráp Elina v Černá a Brown je vhodná díky průměrná šířka 6 cm, tenčí vlasy na zadní části hlavy. Svěží kroutí nebo plnou moc dlouhé vlasy, drápy, aby alespoň jednotlivé prameny na místě.

Updo vlasy drápy

Jeden nebo více vlasů drápy vhodný také k opravě propracované updos. Na vlasy je flexibilní a může být upraven zahrnuje uzly v zadní části hlavy nebo udržované jednotlivé oblasti vlasů. V tmavě černé vlasy závorky z Elina vlasy drápy jsou hnědé / Černá každý 6 cm stěží nastavit jejich barvu a dokonale a diskrétní oko catcher v červené nebo blond vlasy.


Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní