Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
Sponky do vlasů Elina + klipy v 24 sada 5 cm
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Sponky a svorky jsou vždy potřebné pro delší vlasy. I mírná krátký sestřih je oceněn speciální píšťalka s těmito doplňky. Poskytuje nenápadný hold 24 nastavené vlasy klip + klipy Černá / hnědá 5 cm od Elina.

Svorka nebo klip - co je kdy?

Rozdíly jsou mezi vlasy klip a vlasy klip na ten v Velikost, ale i tak. Zatímco kleštiny je odhrnul vlasy mezi dvě kovové díly pod napětím, vlasy pod napětí je upnuta v klipu. Tak klip poskytuje pevné uchycení ještě silnější prameny. Terminály lze diskrétně vloženo opravit volná nebo příliš krátké prameny. Hodí se na klip, nicméně, tato fixace je vidět jasněji.

Vlasy tón v tónu pro jemné vlasy design

Černé a hnědé tóny jsou diskrétně nebo dokonce i neviditelné části tmavé vlasy. Světlé vlasy zejména sponky do vlasů přes nízké tloušťky materiálu sotva všiml. Klipy jsou pak také vidět, přesto Velikost a jednoduchého tvaru diskrétně a jednoduše. Opravit vlasy klip nebo svorku, podle struktury vlasů, zkuste použít stylingový produkt navíc. Kondicionér nebo spreje jsou také vhodné jako gel nebo vosk.


Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní