Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 149 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Silný výkon NIVEA pro muže šampon 250ml
Podrobnosti
+

Když unavený muž vlasy sílu a Vitalita chybí, to je přímo vidět. To visí chabě, v přírodě není schopen rozpoznat. S Nivea šampon silný výkon pro Muži 250 ml mají muži konečně pravděpodobnost vlasy větší sílu a moc dát.

Energie a bohatství pro zplihlé vlasy člověka

Šampon je ideální pro denní čištění vlasů a vlasové pokožky vhodné. Je založena na mírné vzorec, který nebude dráždit pokožku, Ale ona místo drahých surovin. Ve stejné době šampon Nivea Strong moc skutečný powerhouse pro vlasy. V minerály obsažené hodnotné moře posílit vlasy od kořínků až Tipy. Po několika aplikacích vlasy působí jasně mnohem energičtější a zdravější. Přirozený lesk a životně důležitý vzhled prezentovat nové posílení také navenek.

Velký vliv na každý den

Nivea použit silný výkon pro men šampon 250 ml pravidelně, může předat uživateli vizuálně silnější vlasy. To je dáno snadné používání je více než jednoduché. Je malý Množství šampon jemně masírovat do vlasů a vlasové pokožky. Soulad s krátkým Garantované reakční čas, to je cenné složky rovnoměrně distribuovat ve vlasech. Pak znovu jste si je vypláchněte.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní