Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Schauma šampon pro muže: denní péče o vlasy člověka
Podrobnosti
+

Pečlivě upravený zevnějšek je samozřejmostí pro více a více mužů. Péče o vlasy je zejména Velká pozornost, plnou hlavou vlasů ale důležitým znakem Mužnost a sílu. Schauma šampon pro muže pomáhá mužům denně šamponování 400 ml a vyživuje vlasy, s bohatými ingrediencemi.
Jemné čištění, efektivní péče
Šampon muži je založena na aktivní složka chmele, který poskytuje nezbytné vitamíny a aminokyseliny důležité vlasy. Integrovaný intenzivní péče bílkovin pomáhá vlasy k doplnění přírodní bílkoviny obchody. Tím se urychluje regeneraci vlasů a obnovuje strukturu vlasů.
Zplihlé vlasy člověka znovu nabírá sílu a strukturu. Je to snadné uchopení a vydržet každý den. Přirozený objem je konečně plný. Přístup k tipy Schauma šampon pro muže je 400 ml program kompletní údržby.
Každodenní používání pro husté vlasy člověka
Mírné péče vzorec Schauma šampony je ideální pro denní čištění pokožky a vlasů. Takže v produkci tohoto kosmetického Schauma vzdává silikony. Uživatelé distribuovat pouze malou část bohatých šampon v jejích vlasech a důkladně vetřete ho. Poté, co byl to omyje, vlasy se cítí přímo grippier a zdravější.
Rozměry
+
0.0093 Metry (m)
0.0037 Metry (m)
0.0214 Metry (m)
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní