Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
Hřebene ve 2 formách - vždy vpravo hřeben po ruce
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Můžete mít nikdy dost plástů. Doma v koupelně, v peněžence na cestách nebo v kanceláři jsou dobře-umístěny a vždy na dosah ruky, je-li to nezbytné. S naší sady hřeben naši zákazníci získat perfektní základní vybavení.

Vysoká odolnost

Naše hřeben sady se vyznačují jejich vysokou kvalitu. Pečlivě vybrané materiály má za následek vysokou odolnost. Ve stejné době jsou pružné, ale také mírně pružné a jako výsledek. Nefunkční hřebeny jsou zde i minulosti jako ohnuté nebo ulomené zuby.

Dva hřeben soupravy vybrat z

Na nded zákazníci obdrží dvě různé sady hřeben. Hřeben sada 2 Černá v polyethylenu pytle 15 gr 13 x 3 cm se skládá ze dvou vysoce kvalitní, stejné hřebeny. S rozměry 13 x 3 cm jsou dokonale vhodné pro domácí koupelna. Je dodávána v praktické poly pytel, ve kterém můžete také trvale jej uložit.

Naši zákazníci s nastaveným hřeben jsou stále lépe vybavené 6 roh nebo Černá. Sada obsahuje šest plástů v různých šířkách a délkách. Praktický cestovní velikost pro cestování nebo pro kabelku je zde i pohodlné hřeben pro domácí koupelnu. Naši zákazníci mají na výběr: roh nebo Černá nded nabízí tuto sadu hřeben. Konečně nic v cestě nestojí, vždy čisté vlasy a elegantní účes.


Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní