Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 149 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Pro muže NIVEA šampon proti lupům (power) 250 ml
Podrobnosti
+

Lupy mohou být docela nepříjemné. Kromě pálení svědění, často jde s ním, jsou pro mnohé Muži často ničivé viditelné následky. NIVEA mužů má nyní Péče o pleť produktů je navržen s dotčenými stranami důsledně udržovat vlasy a může dělat efektivní proti lupům: Nivea šampon proti lupům Moc pro muže 250 ml.

Patentovaný systém tekutého jasné

Moc šampon proti lupům s patentovanou kapalinou je jasný systém vybavené, který účinně bojuje proti lupům. Již od prvního Šamponování se odvíjí jeho efektivní, vzorec tak, aby váhy méně přímo. Aktivní složky zajistit, že skalp zpět do přirozené rovnováhy zařízení, což způsobuje vznik lupů přirozeně bude snížena. Protože jsou vyřešeny aktivní ingredience v šamponu, mohou ideálně na skalp jsou distribuovány, aby jednotný účinek.

Denní péče pro silnější vlasy

V ideálním případě, Nivea je denně moc šampon proti lupům pro muže 250 ml aplikovat. Takže vznik lupů není jen snížit, ale také zabránit v dlouhodobém horizontu. Kromě toho šamponu nabízí dokonalé ingredience pro každodenní údržbu. Součástí bambusovým extraktem posiluje vlasy Přístup na tipy. Po šamponu je masíroval a pak byl opláchnout vlasy cítí obzvlášť silně a kvete v Měj se.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní