Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
NIVEA volume šampón sensation 250ml - objem ve vlasech
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Obsahuje jemné nebo dlouhé vlasy chybějící objem často bez života vzhled. Nové lesklé a atraktivní Bohatství přináší Nivea šampon volume sensation 250 ml ve vlasech. Efektivní Z bambusu složky jsou s tekutý keratin k efektivní Kombinovaná péče formulace.

Pěkné vlasy potřebuje bohatství

Pouze vlasy s objemem je opravdu atraktivní vlasy. Bohatství zajišťuje, že Nádhera je zdravé a lesklé. Jsou nyní pro dlouhou dobu nebo jemné vlasy Často problémy. Už tím, že přístup k vlivu vlasy bez života a visí Ke stažení FLAC. Ingredience v Nivea napravit zde šampon Volume sensation. Bambusový extrakt v kombinaci s tekutý keratin. Během bambus z kořene se vyzařuje jeho regenerační účinek, stanoví keratin jako ochranného pouzdra na vlasy a podporuje jeho hladkost a Regenerace. Výsledek: lahodné vlasy objem a lesk.

Denní aplikace vytváří objem pro každý den

Nivea šampon je tak mírné, že použije denně může, bez vlasů, poplatek, nebo si stěžovat. Ořech velikosti Množství je dostatečně účinně čistí vlasy a pečujícími složkami rovnoměrně Chcete-li distribuovat. Po krátké době sušení vlasy jsou důkladně čistou vodou máchání. Kromě toho jsou vhodné pro styling čeledín a ideál Péče a stylingových produktů obložení a Nivea volume sensation.

Rozměry
+
0.035 Metry (m)
0.07 Metry (m)
0.2 Metry (m)
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní