Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
NIVEA vital Shampoo 250ml

Podrobnosti
+

Ochrana a péče, kterou si můžete prohlédnout a mohou cítit dává Nivea vital 250ml šampon na vlasy. V pravidelných intervalech Každé vlasy jsou silnější a plnější. Keratin a granátové jablko pro objem a dodat důležité vlasy péče ingredience.

Péče formulace pro plnější vlasy

Mají posílit strukturu vlasů a dodávají větší objem jemným vlasům v péči formulace Nivea vital Shampoo 250 ml granátové jablko extrakt a tekutý keratin procesy. Granátové jablko posiluje vlasy a ponechává plný dopad, tekutý keratin není plášť kolem každého vlasu, pouze chrání a regeneruje i strukturu vlasů z inside out. V Vlasy vypadá zdravé a plně, cítí silné a pružné a je dobrý styl.

Výplň šampon pro denní použití

Jemné čištění a ošetřování ingredience zajistit, že zásadní šampon Nivea 250ml lze aplikovat denně bez umístění zatížení na vlasy. Jedním z takových Ořech velikosti Množství šampon je jemně masírovat do vlasů a má krátký o. Poté se vypláchnou vodou důkladně. Vlasy je nyní připraven k další péči a styling. Doporučují se zejména Výrobky z životně důležité řady Nivea, účinek šampony, které jsou udržitelné Doplněk.

Rozměry
+

0.035 Metry (m)
0.07 Metry (m)
0.2 Metry (m)

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní