Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
NIVEA šampon proti tuku vzplanuly 250ml

Podrobnosti
+

Vlasy mastný rychle po pocit svěží a čisté vlasy je pryč často krátký čas po umytí. S Nivea šampon proti 250 ml tuku vzplanuly vlasy čistí s mocí meduňky, lesk a čerstvosti drží dlouho, vlasy se cítí čistý a hladký.
Moc meduňka
Citronová meduňka pochází z oblasti Středomoří a vždy byla považována za účinná léčivá bylina. Podle jejich voliči jemně čistí vlasy přebytek kožního mazu, v téže době umístěny vlasy a vlasovou pokožku do rovnováhy. Tradičně balzám se používá vždy, při vyrovnávání, ochrana, uklidňující a regenerační účinky, které jsou požadovány. Přesto ingredience jsou antibakteriální. Nivea šampon proti tuku novou energii stále přírodní keratin obsahující zůstává příliš mastné vlasy dlouho krásné a lesklé.
Příjemná vůně a snadné používání
Nivea šampon proti tuku svěží energie je vhodný pro každodenní použití. Vhodné Množství pěněný do ruky a masírovat do vlasů. Po krátké době sušení rychle-pro mastné vlasy péče šampón důkladně opláchnout. Výsledek: čistý, voňavý vlasy, které se cítí hladké.

Rozměry
+

0.035 Metry (m)
0.07 Metry (m)
0.2 Metry (m)

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní