Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
NIVEA šampon proti tuku vzplanuly 250ml - pocit svěžesti
Podrobnosti
+

Vlasy mastný rychle po pocit svěží a čisté vlasy je pryč často krátký čas po umytí. S Nivea šampon proti 250 ml tuku vzplanuly vlasy čistí s mocí meduňky, lesk a čerstvosti drží dlouho, vlasy se cítí čistý a hladký.
Moc meduňka
Citronová meduňka pochází z oblasti Středomoří a vždy byla považována za účinná léčivá bylina. Podle jejich voliči jemně čistí vlasy přebytek kožního mazu, v téže době umístěny vlasy a vlasovou pokožku do rovnováhy. Tradičně balzám se používá vždy, při vyrovnávání, ochrana, uklidňující a regenerační účinky, které jsou požadovány. Přesto ingredience jsou antibakteriální. Nivea šampon proti tuku novou energii stále přírodní keratin obsahující zůstává příliš mastné vlasy dlouho krásné a lesklé.
Příjemná vůně a snadné používání
Nivea šampon proti tuku svěží energie je vhodný pro každodenní použití. Vhodné Množství pěněný do ruky a masírovat do vlasů. Po krátké době sušení rychle-pro mastné vlasy péče šampón důkladně opláchnout. Výsledek: čistý, voňavý vlasy, které se cítí hladké.
Rozměry
+
0.035 Metry (m)
0.07 Metry (m)
0.2 Metry (m)
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní