Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
NIVEA šampon čistý dopad pro muže pro citlivou pokožku
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Citlivé pokožky by měla být chráněna a ve stejné době intenzivně zachována. Obavy o agresivní šampon, použití Může dojít k podráždění a váhy. Muži proto přístup Nivea Šampon čistý dopad pro muže 250 ml, intenzivní čištění a Péče, stejně jako mírné vzorec slibuje.

Mírné péče pro citlivou pokožku

Tajemství úspěchu čistý dopad je čistá formule jedna šampony zajišťuje mírné péči. Citlivé pokožky je ideálně podporován a jemně čistit. Výrobce Nivea se vzdávají, zbytečné chemické přísady jako umělých barviv, parabenů, minerální oleje a Silikony použít. Tento produkt je obzvláště dobře snášen- Kožní kompatibilitu dermatologicky potvrzen.

Vzorec mírné péče intenzivně vyživuje vlasy. Cítí po vyčištění dlouho trvající čerstvé na vlasy. Šampon mu dává viditelné, zdravý lesk. Uživatel formálně, cítí jako vlasy hluboko efektivní čištění a posílení přístupu k tipy.

Snadná aplikace den

Mírné vzorec Nivea je čistý dopad pro men šampon 250 ml každý den vhodný. K distribuci velikosti ořechu část šamponu na vlasy a jemně ji masíroval. Aktivní látky jsou distribuovány v Expozice času ve vlasech a se vstřebává. Pak by měla šampon důkladně umýt.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní