Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
NIVEA šampon budování intenzivní opravit 250 ml - zdravé vlasy
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Poškozené a poškozené vlasy do jamky. Zdá se rozbití křehký a nudný, vlasy a roztřepené konečky jsou často nepříjemné vedlejší účinky. S Nivea šampon budování intenzivní opravit 250ml je opět lesklé vlasy a vypadá zdravě a vláčnou.

Kosmetické ošetření pro poškozené vlasy

V Nivea šampon intenzivní opravy konstrukce zajišťuje speciální formulace. vlasy je dodávána s důležitých látek. Obsažené oleje a Proteiny zákona ve struktuře vlasů a dám to sem pokračovat snižuje roztřepené konečky a vlasy rozbití. Tedy již postižené vlasy ne ještě více zatížen, složení šamponu je velmi mírné. Pro Poskytuje pružnost, která je nejen vidět, ale také cítil totožné s vlasy keratin, která sama o sobě dává ochrannou vrstvu kolem každého vlasu a posílí z inside out.

Re dvojice aplikace pro každý den

Vzhledem k mírné herecké ingredience Nivea vytváří intenzivní šampon Oprava vhodný pro každodenní použití. Šampon je masírovat do požadované Množství na vlhké vlasy. Krátká expoziční doba zvyšuje Efekt. Pak šampon je důkladně opláchnout a vlasy mohou jako obvykle, pokračovala s léčbou a vykastrovaný. To posiluje regenerační efekt používání jiných výrobků péče Intenzivní opravy série.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní