Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
NIVEA šampon 2 v 1 Express 250ml - šampon a kondicionér
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Ráno jde většinou rychle, i pod sprchu. Pro důkladné čištění a zvláštní péči poskytuje Nivea šampon 2 v 1 Express 250ml. Šampon a kondicionér v jednom poskytuje Tento produkt v jednom průchodu pro čisté a zdravé vypadající vlasy.

Mimózový výtažek pro snadné hřeben

Každý zná problém: jste použili jen šampon je často křehké vlasy a může být těžké hřebeny. Čas na další kondicionér pak Nivea poskytuje expresní šampon 2 v 1 250ml pro nápravu. Pro světlo Hřeben vlastnosti poskytuje obsažený extrakt akácie, zdravý lesk a hladký pocit přináší tekutý keratin na vlasy. Jemné složení v tomto 2 v 1 produkt od Nivea tak nabízí kompletní expresní službou pro Vlasy.

Jen šampon pro denní použití

Čištění jako šampon, péče jako oplach - taky Nivea Šampon 2 v 1 Express, která díky své mírné ingredience pro denní Aplikace je vhodná. Ořech velikosti Množství je masírovat do vlasů, na krátký Einwirkzeigt je důkladně propláchnout čistou vodou. Vlasy cítí ihned měkké a výrazně upravený. Jako doplněk další péče a stylingových produktů od Nivea použité je denní Výsledek perfektní montáž vlasy s zdravý lesk.

Rozměry
+
0.035 Metry (m)
0.07 Metry (m)
0.2 Metry (m)
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní