Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2017
Nivea pěnou barvy s UV filtrem 150ml
Podrobnosti
+

Nivea pěnou barvy s UV filtr 150 ml je volba chvíli, pokud chcete vytvořit s barevnými vlasy si fascinující dressup uživatele. Barva chrání Stylingová pěna z domu Nivea dává extra silnou fixaci vlasů a chrání ve stejné době Barva.
Trvale světlé barvy lesk
Nivea pěnou barvy s UV filtrem, 150 ml je speciální produkt pro barvené vlasy, který je schopen získat barvu lesku déle. Integrovaný systém ochrany keratin jako ochranný kůže kolem vlasy a drží dál škodlivým vlivům životního prostředí. Také vlákno proteinu je keratin k ochraně přírodní strukturu vlasů a k náhradě škody. Vlasy dostane vysokou pružnost a je odpor-proti stresu každodenního života.
Jako dodatečnou ochranu Nivea obsahuje mousse barevné UV filtr, který brání, že škodlivé sluneční záření proniká do nitra vlasu. Zdraví vlasů bude také jako jas barev barvy. Teplo může vlasy po použití tohoto Stylingová pěna také nemají nic více na: použití vysoušeče vlasů, rovnání a Kulma je čistá radost.
Dokonalý styling s pěnou Nivea
Je Dressup sad poskytované touto pěnou s extra silnou fixaci a objem 24 hodin, aniž by že by musel mít strach z lepené vlasy. Po použití cítí vlasy jemné a vláčné.
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní