Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nivea lak na vlasy ultra silnou extra silnou fixaci
Podrobnosti
+

Nivea lak na vlasy ultra silný 250 ml je dokonalé symbióze ultra silné podpory a vysoce kvalitní péče o zdravé vlasy. To slibuje, že držení a objem bez kompromisů.
Fixace a zastavení pro celý den
Stylingový sprej na vlasy, které poskytuje produkt dlouhodobé fixace pro 24 hodin. Navzdory ultra silné zuby musí uživatel nemají strach ze slepených vlasů: mikro jemným postřikem se ujistěte, že sprej na vlasy Nivea je dokonale distribuován ve vlasech. Proto může být také snadno pozdější hřeben je venku. Kromě toho dostává laky na vlasy viditelně více zářit pomocí stylingu a je ideální základnou pro okouzlující styl, spolehlivé sedí.
Dokonalá ochrana pro stylizovaný vlasy
Prostřednictvím denního stylingu, vlasy musí vydržet velké zatížení. Nivea lak na vlasy ultra silný 250 ml Vyživuje vlasy vždy, takže i když si často Kolekce dressup žádné škody na vaše vlasy. Vlasy nevysychá díky inovativní péče vzorec. Systém ochrany integrované keratinu zajišťuje zachování přírodní keratin na vlasy, což je zodpovědný za strukturu vlasů. Keratin vzorec vlasy a předcházení škodlivým vnějším vlivům mohou proniknout a zničit vlasy. Ve stejné době ultra silné vlasy sprej obsahuje různé vitamíny péče, kterým měkké a pružné vlasy.
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní