Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
Nivea sprej na vlasy dlouhé opravy - ochrana přístupu a tipy
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Dlouhé Nivea opravit lak na vlasy 250 ml znamená brilantní styl s dlouhými vlasy. Inovativní Trojitá vzorec chrání přístup, délek a tipy výrobku a zajišťuje, že dlouhé vlasy mohou plně rozvinout.
Spolehlivé zastavení 24 hodin
Nivea sprej na vlasy dlouhé opravy dressup pro módní, vstřikuje se ve vzdálenosti asi 30 cm na vlasy. Vzhůru nohama spreje na vlasy spray, funguje později zejména bouffant vlasy a obdrží navíc objem. Nivea slibuje spolehlivé zastavení na 24 hodin.
Ochrana pro dlouhé a poškozené vlasy
Nivea sprej na vlasy dlouhé opravy je rychlá záchrana pro dlouhé a poškozené vlasy 250 ml. Revitalizuje a vyživuje vlasy během aplikace, takže účinně zabrání vysušení vlasů. Šikovný vedlejším účinkem sprej na vlasy se snadněji se rozčesávají vlasy.
Nivea sprej je vybaven systém ochrany román keratinu, který chrání vlastní vlasy keratinem před vnějšími vlivy. To jako mys na vlasy a udržuje pryč stres a škodlivé vlivy. Pro další ochranu Nivea obsahuje antioxidační Oryzantol 3 poskytuje ochranu pro dlouhé opravy laku celé vlasy.
Rozměry
+
0.05 Metry (m)
0.05 Metry (m)
0.231 Metry (m)
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní