Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
Nivea lak diamond šumivé lesk účinky ve vlasech
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Nivea dosahuje diamond lesklý lak na vlasy extra silnou fixaci a šumivé lesk účinky ve vlasech. Diamond Gloss s tohoto účesu produktové řady Nivea dává dlouhá a rozvíjí a chrání vlasy podobně.
24 hodin-perfektní, dokonalá péče
Vlasy je vystaven mnoha vnějším vlivům a především středně dlouhé až dlouhé vlasy mohou být rychle ochablý, nudné a nevýrazné. Zvláštní péči a extra silnou fixaci, která dává tento sprej na vlasy Nivea, dokonale zapadá vlasy až na 24 hodin a je dobře chráněn proti UV záření a vlivy prostředí. Úroveň ochrany systému speciální keratin kabáty vlasy bez lepidla nebo si stěžovat.
Snadné používání - dlouhodobé péče
V ideálním případě stylingový sprej funguje po dokončení nadupaným up vlasy ze vzdálenosti 30 cm se stříká rovnoměrně. Vzhůru nohama postřik pro maximální objem. Vlasy okamžitě chráněna a svítí bez sušení se v typické Nivea diamond shine. Díky pečlivě vybrané ingredience vlasy není žalující nebo lepené. Že můžete vidět a cítit. Odebrat lze sprej na vlasy snadné česání.
Nivea 250 ml Diamond gloss sprej na vlasy je ideální pro na cestách. Láhev po ruce sprej se vejde do vaku a místo v nejvíce kabelky. Tak lze snadno aktualizovat vlasy, je-li to nezbytné.
Rozměry
+
0.005 Metry (m)
0.005 Metry (m)
0.23 Metry (m)
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní