Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
NIVEA diamond gloss šampon 250ml

Podrobnosti
+

Pokud délka střední nebo dlouhé vlasy lesk ztrácí a matný efekt, potřebuje rychlou pomoc. A zejména vysoce kvalitní péči o pleť s nádechem luxusu v této situaci je vpravo: Nivea Diamond gloss šampon 250 ml, který vyživuje vlasy a přirozený lesk oživuje.

Tekutý keratin péče vzorec

Srdce tohoto účinného Nivea lesku péče šampon je péče formule, založeno na tekutý keratin. Podporuje keratin látky tělu vlastní Tento vlasy opravit sám a povrch vlasů od kořínků ke Tipy k narovnání, takže vlasy vypadá zdravé a je obzvlášť hladké cítí. Péče vzorec obsahuje mikro jemný diamantový prášek částice, poskytují krásné záři vlasů.

Žádost o čisté a lesklé vlasy

Naši zákazníci vyžadují jen ořech velikosti část šampon každý den, aby aby vaše vlasy důležité péči. Poté, co ji jemně masírovat byl to dobře propláchnout bude. Tento postup může být denně provést.

Výsledek má radost mnoha lidem: vlasy svítí skvěle a krásné odrazy světla, díky malé diamond částice jsou vytvořeny tak, aby vlasy v každém světle se chová jinak. S Nivea Diamond gloss 250 šampon ML je konečně už žádné zdlouhavé a matné vlasy.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní