Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
NIVEA barva Crystalgloss šampon 250ml - pro lesklé vlasy
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Barvené vlasy je zejména náročné. Protože Barva bude držet tak dlouho, jak je to možné, je důležité, aby vaše dát zvláštní péči. Nivea šampon barvou Crystalgloss 250 ml uživatelé dávají vlasy nad plnou dávku ochrany Barva-stromeček a udržovat ji ve stejné době obzvláště prospěšné.

Vzorec cenné péče pro barvené vlasy

Šampon péče barva je nové péče vzorcem "barevný olej Vybaven komplexní". Sofistikované surovin jako je olej z makadamského ořechu Vyživuje vlasy a je to zdravý lesk. Barva je ve vlasech uzavřeny a zapečetěny povrchu vlasu. Světlé vlasy Tento delší v požadované Barva. Zahrnuje komplexní barevný olej Navíc jeden ochranný UV filtr, který zajišťuje, že sluneční záření nic může mít na vlasy. Také ztrácí příliš mnoho Slunce je zabráněno.

Každodenní používání ve vlhkých vlasů

Nivea 250 ml je pro denní používání šamponu barvu Crystalgloss navržen tak, aby ideálně chrání barvené vlasy každý den. Tento distribuovaný jste malou část šamponu na vlasy a promnul si ji. Po krátké Doba expozice musí být dobře opláchnout. Ideální efekt by měla Lidé s barvenými vlasy také další péči a Používat stylingové produkty od Nivea color péče & ochrana série.

Rozměry
+
0.035 Metry (m)
0.07 Metry (m)
0.2 Metry (m)
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní