Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Elina vlasy dráp - zámek dlouhá a svěží vlasy
Podrobnosti
+

Tato vlasy drápy v Černá a hnědé o velikosti 8 x 3,5 cm každý připomínající mušli. Široké závorky jsou obzvláště vhodné pro opravu dlouhé a svěží vlasy na zadní části hlavy.

Stabilní jaro a zakřivené drápy

Vlasy drápy se pevně na vlasy, silný pramen, který drží dohromady dva drápy, jakož i prostřednictvím zaoblený tvar. Tato individuální hroty diferenciálu a ujistěte se, že vlasy nemůže vyklouznout. Rovněž dráp vlasy zůstává na místě a ne uvolňuje v historii nošení. Při pohledu z vnějšku klip vypadá jako mírně otevřené shell. Na jaře, je vidět, ale nenápadně zmizí přes Černá a hnědé colorway.

Vhodné zejména pro svěží vlasy

Tento vlasy drápy pro svěží a husté vlasy, nebo kadeře jsou rozměry 8 x 3,5 cm a poměrně masivní tloušťka. A velký klip je povinen udržovat tolik vlasy, i tento poměrně působivý vlasové doplňky v celé řadě vlasů do jiného transpondéru. S krátkým nebo tenké vlasy je vhodné použít poněkud jemnější vlasy dráp, který pak méně na sebe upoutá pozornost.


Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní