Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 149 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Elina vlasy dráp sada 4 - vlasové doplňky pro dlouhé a krátké vlasy
Podrobnosti
+

Vlasy drápy jsou užitečné příslušenství nejen v dlouhé vlasy, také vykastrovaný krátkých účesů s praktickou vlasové doplňky a styling. Stanovit zejména diskrétní barvy Černá a Brown se účastnit užitečné vlasy drápy v 4.


Klaus vlasy dlouhé vlasy

Jako dlouhé vlasy shrnuté do jednoho nebo více copánků nebo nosí jako updo. Ne vždy délka vlasů, aby jí to, že všechny prameny k nalezení přestat úplně a trvale v účes. V tomto případě si vlasy drápy hru a odstraňovat jednotlivé prameny ve vlasech. Kratší mikádo nebo různých délek vlasů střihy lze integrovat efektivně a harmonicky v kadeřnictví.

Krátké vlasy - více možnosti než jste si mysleli!

Možnosti stylu, jsou v krátké vlasy je méně omezení než si myslíš. Kromě tradiční kadeřnictví s kondicionérem vosk nebo gel na vlasy drápy lze vytvořit zajímavé ve všech správných místech do zábavné efekty. Takže druh updo může být i s krátkými vlasy vykouzlit nebo vytvořit individuální kombinované vlasy délky. Zatímco drápy v hnědé až černé vlasy velmi nenápadný a jsou prakticky neviditelný světlejší vlasy vtipný efekt vznikají, když se vlasy dráp používá 4 jako chytač.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní