Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 149 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Elina vlasy čelenka - vlasové doplňky pro každý den a příležitost
Podrobnosti
+

Čelenky pro vlasy v různých vzorů a variace vypadat jako vlasové ozdoby jen skvělý, ale udržet vlasy z obličeje. Významnou úlohu zejména v Elina vlasy čelenka je těsnost na vlasové.

Jemné tkaniny s velké vzory

Čelenky jsou k dispozici v různých verzích. V závislosti na kombinaci barev a vzorů působí buď diskrétní nebo nápadné šperky vlasy a doplněna oblek jako užitečné příslušenství. Zatímco světlejší barvy na obličej, tmavé a odvážné barvy a výrazné vzory pozornost vytáhnout více na účes a čelenka, samotné. Takže, různé efekty, podle přání a chuti. Barvy a vzory látek hrát roli také: lehké a transparentní materiály mají vzdušné Merry, zatímco pevné látky s účinkem lesk dát seriózní a elegantní styl.

Vlasy čelenka pro všechny dny a časy den

Čelenka vlasy jsou také vhodné jako večer jako vlasové doplňky pro daný den. Přizpůsobit pásek do večerní, doplňuje stylový vzhled, během dne podává Kromě praktických důvodů. Takže kapela drží vlasy práce, vaření nebo sportovní z obličeje a nechá se volně na důležité věci. Čelenka v opalování je ideální: tvář je bez vlasů, je také čelo s rovnoměrně opečené.


Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní