Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
Elina gumičky vlasy v různých silách a diskrétní Barva
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Můžete mít nikdy dost hair kravaty, všichni lidé se střední délkou vědí dobře jít dopředu na dlouhé vlasy. Elina hair kravaty 24 jsou dokonale v různých silách v Brown / Černá. Zda tenké nebo silné vlasy, hladké prameny nebo divoké vlny - hair kravaty zkrotit každé hlavě vlasy.

Tlustý nebo tenký - které jeden scrunchie má pravdu?

Každý vlas je jiný a má proto i rozdílné vlastnosti a nároky. To se týká také odpovídající vazby vlasy také. Důležité je také gumu se používají pro které jeden účes. Obecně lze říci, že silnější vazby vlasy se lépe hodí pro jemné rovné vlasy. To snížit, protože najít firmy podporují také rovné vlasy a na druhé straně není tolik. I v případě, že máte velmi mnoho husté a kudrnaté vlasy, většinou lépe zvládá s výkonnější varianty. Tenké gumy jsou vždy pak, když měly stanovit pouze jediné prameny, nebo pokud vlasy gumy na neviditelné co nejdříve.

Jemné barvy pro jemné uchopení

Elina ohonu v hnědé a Černá řazení vždy pak zvlášť dobře hodí když vlasové doplňky by měly být diskrétně. Více přizpůsobený Barva gumy na vlasy, jemnější zmizí v účes. To je užitečné zejména k updos nebo COP účesů, pak přehodila.


Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní