Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o vlasy
3 počasí Taft sprej na vlasy pro dokonalé držení a péči o vaše vlasy
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Schwarzkopf 3 počasí Taft lak 75 ml je jedním z nejdůležitějších nástrojů, pokud jde o styl trendy účesy. Lak poskytuje ultra silnou fixaci a dokonalé vlasy zářit.
Ochrana a péče o vlasy
S věkem vlasy jsou často tenčí a ztrácí pružnost. Chubby účesy jsou pak skutečnou výzvou. Taft sprej 75 ml moc mega silné dává také pomalu řídnoucí vlasy novou pružnost a větší objem. Inovativní keratin vzorec vyživuje a chrání vlasy. Taft lak na vlasy 75 ml Ultra je vhodný i pro normální vlasy a vybavené systémem ochrany osvědčené keratin Nivea. Náplně samozřejmě vlasy, takže větší plnost a objem vyplývající a získává pružnost vlasů a zdravý lesk.
Snadné používání - perfektní úchop
Mega moc silnou podporu Schwarzkopf 3 počasí Taft sprej lak mocné věkem a ultra je velmi snadno implementovat. Odstranění vybraného produktu na vlasy se stříká z asi 15-20 cm a ihned opravit požadovaného účesu. Účes je bezpečně sedí tolik hodin. Však riziko vlasy není k tyči. Později produkty mohou být nečesaná čistě.
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní