Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o pokožku
YOUMAXX - depilační proužky, dlouhodobé řešení
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Existuje několik způsobů, jak se zbavit nepříjemných chloupků. Jednou je holení, které nejsou dlouhé a způsobuje podráždění nebo dokonce poškození. Depilační krém může také dráždit kůži, a účinek trvá také nedlouho. Vlasy s voskem je mnohem trvalejší řešení. Naše YOUMAXX Čau Čau vlasy bavlněné roll dokonalým lékem je bez ohledu na to, zda v studený nebo horký vosk. Získejte roll z bělené bavlny s rozměry 3,5 "a délka 100 metrů. Můžete snížit textilie do dimenzí, které potřebujete. Vyjmout tkaniny kusů ne příliš dlouho, protože odstranění může být příliš bolestivé. Kousky by měly snížit tak, že můžete vytáhnout je s trhnutím.
Vyrovnat přejděte na depilační vosk a stiskněte na něm kus bavlněné látky. Odstraňte, párkrát to správně vyjádřit. Lehce kůži a odstranit kus materiálu se proti směru růstu vlasů. Vložte prst nebo ruka okamžitě na místo vlasy, zklidňuje pokožku k něčemu. Prst je obvykle dostačující pro obličeje a třísel, nohy, povrch je obvykle mnohem větší. vlasy lasybodů použijte chladicí prost péče.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní