Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o pokožku
Nivea Deospray pro lidi citlivé 150 ml - funguje bez podráždění
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Nivea Deospray pro lidi citlivé 150ml funguje spolehlivě proti podpaží vlhkost a pach potu až do 48 h. Mírné ingredience a vyhýbat se alkoholu ve vzorci zajistí, že citlivé kůži v podpaží je pokušení zbytečně.

Vysoce účinné aktivní látky proti transparentnosti a Heřmánek

Požadavky na Deospray pro citlivou pokožku, jsou zvláště vysoké. Spolehlivá ochrana proti nepříjemné vedlejší účinky pocení by měla být dána, na straně druhé kůže mohou být v pokušení zbytečně a nabitá. V Nivea Deospray pro lidi citlivé 150 ml to je řešeno vzdání se alkoholu, barviv a konzervačních látek, aby se zabránilo možné podráždění citlivé pleti, jemně stahující a uklidňující heřmánkový extrakt ve spreji je zahrnut.

Každodenní používání - dlouhý účinek

V ideálním případě Nivea Deospray pro lidi citlivé na 150ml se aplikuje po každodenní sprcha. Láhev s rozprašovačem je, pak stříkal spray ze vzdálenosti asi 15 cm, v podpaží a odvíjí doba náběhu a sušení jeho pot inhibiční účinek. Svěží vůně poskytuje příjemně čisté a zásadní pocit po celý den.

Rozměry
+
0.044 Metry (m)
0.044 Metry (m)
0.173 Metry (m)
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní