Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 149 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o pokožku
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Nivea Deospray stres chránit ženu 35ml - pro až do 48h
Podrobnosti
+

Stres a tepla podmíněné pot zabraňuje stresu chránit ženu 35 ml vysoce efektivní s Nivea Deospray. Ve výši dvou aktivních složek, suché a příjemně voňavé kůži v podpaží pro až 48 hodin.

Ženy, ty pečlivě upravený zevnějšek použitelného kdykoli a v žádném případě je důležité se dobře zásobeného s Nivea Deospray stresem chránit ženu 35 ml. Účinný deodorant kombinuje rovná dvě látky, které pracují velmi dobře proti podpaží vlhkost a pach potu. Péče látek současně chrání citlivou pokožku.

Dvě účinné látky pro maximální ochranu před potem a zápachem

Anti-perspirant ochranu v Nivea Deospray stres chránit ženu 35 ml se vyrábí ve dvou různých složek, které jsou známé pro jejich obzvláště dobrý efekt. Proti bakteriím, které produkují pach při pocení pomáhá antibakteriální zinečnatý komplex. Kombinace účinných látek se brání, že vlhkost je nejprve vytvořen. Účinek Deospray trvá až 48 hodin a dává pocit bezpečí a čisté tak i ve stresových situacích.

Avokádový olej pro jemnou péči

Kůže v podpaží je často citlivé a snadno podrážděná. Uklidňující a péče, že zdá se, že stres chránit tu žena v Nivea Deospray obsažené 35 ml avokádového oleje. Všestranný člověk pracuje zejména v suchých a snadno podrážděná kůže výživné a uklidňující kvůli vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, stále látka je bohatá na vitamíny A a E.

Dezodorant by měla být otřesena před použitím dobře, pak se stříká na odstranění na kůži v podpaží ve vzdálenosti asi 15 cm. Po dokončení sušení pot inhibiční utkání.

Rozměry
+
0.035 Metry (m)
0.035 Metry (m)
0.098 Metry (m)
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní