Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o pokožku
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Nivea čistý efekt čelí vody 200 ml - hloubkové čištění
Podrobnosti
+

Kůže, která má tendenci nečistot musí být čištěny, velmi jemně a důkladně. Nivea čistý efekt tvář vodou 200 ml vymaže kůže a zabraňuje nové pupínky a černé tečky a whiteheads stahující a mírně antibakteriální účinek.

Vysvětlení bez sušení se

Vzhledem k mírné, čistý efekt Nivea objasňuje obličej vodou 200 ml velmi účinný, bez kůže, nicméně dráždit nebo vyschnout. Důkladně odstraněny mazu a nečistot, bakterie, které jsou zodpovědné za vznik pupínků, účinně potírat a eliminovat. Takže nemůže vzniknout nové kůži skvrny. Přes mírnou vůní s efektem svěžesti, kůže vypadá čistý po použití a Jasné pocit kůže je příjemně čisté.

Jemné čištění s velkým efektem

Vhodné pro aplikaci Nivea čistý efekt tvář vody 200 ml je ideálně vatový tampon. Kapalina může být tedy jemně a účinně čelit šíření, která zahrnovala špína zůstává v bavlně. Oko oblast pobytů zde ušetřen, pleťové tonikum je vhodný nejen tvář, ale i pro pro dekolt a krk.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní