Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o pokožku
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Elina luxusní ovoce sprcha pro mírné pročištění
Podrobnosti
+

Ovocné svěží sprcha potěšení v ranní a dělá vám vhodné pro daný den. Elina luxusní ovoce sprcha 300 ml s jeho různé příchutě poskytuje pro každý typ nos odpovídající vůně.

Mírné pročištění od hlavy až k patě

Ovoce sprcha s jemný hledá pěna důkladně čistí celé tělo a ponechává příjemná jemná vůně, která obsahuje potřebné čerstvé za den. Výhodné 300 ml Pack je dlouhodobé, sprchový gel v různé ovocné vůně je také vhodný pro aplikaci na ranní sprchu po saunu, bazén nebo sportu.

Ovocná vůně sprcha legrace

Sprchování je již mnohem více než pouhá očista těla. Příchutě v luxusní sprchy aktualizujte jeho aroma smysly a rozvíjet individuální všehochuť, která trvá a trvá. Vzhledem k tomu, že chutě jsou tak odlišní, Elina luxusní ovoce je sprcha 300 ml v různých variantách, které jsou k dispozici. Šťavnatá silné granátové jablko, osvěžující zelené jablko, ovocný sladký meloun a sladký koláč červených hroznů vytvářet smyslnou atmosféru s jejich rozlišovací příchutí pro úspěšný start do dne.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní