Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o pokožku
Dove bambucké máslo & vanilka vonící krém 300 ml - rozmazlování péče o pleť
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Bambucké máslo a příjemně teplou vanilkovou vůni kůže pro použití holubice je zkažený krém Shea butter a vanilkou vonící 300 ml mimořádně bohaté. Kůže se stává výrazně jemnější a hladší, delikátní vůně uvolňuje a uklidňuje.

Bambucké máslo bohaté difuzory

Bambucké máslo, známá také pod názvem bambuckého másla, získaný ze semen tropického Karitébaums. Smetanovou krémovou konzistenci přidáním do produktů pro péči o tělo si tenhle, na straně druhé kůže je zachována bambucké máslo, kůže přátelský kvůli vysoký podíl nenasycených mastných kyselin a nezmýdelnitelný podíl a silně chráněné. Obzvláště citlivá kůže, která má sklon k boudě, výhody bambuckého másla v Dove krém Shea butter a vanilkovou vůni. Zesílené zadní mazání aktiva, jako je schopnost vázat vodu, kůže dostává jemný lesk.

Každodenní používání pro krásnou pleť

Dove krém Shea butter a vanilková vůně mohou být použity denně a je vhodné pro celé tělo. Po koupeli nebo sprchování, krém aplikuje na kůži a jemně masírovat. Pokožka je okamžitě hladké a vláčné a svěží a zdravá. Vanilková vůně obklopuje tělo dlouho a jeho relaxační účinek na smysly.

Rozměry
+
0.045 Metry (m)
0.045 Metry (m)
0.174 Metry (m)
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní