Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o pokožku
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Axe Deospray 150 ml - jedinečná vůně pro každý den pro muže
Podrobnosti
+

"Speciální pro na různých vůní Axe Deospray 150 ml jsou různé skladby, jejichž jedinečnou chutí. Navíc spolehlivý účinek deodorant proti zápachu potu a podpaží vlhko vůně dělá nezapomenutelný výrobek, ale i jeho uživatel.
Deospray - mnoho vůní
Zda ovocné svěží a muž jako Varianta "Apollo", jemné Woody a čerstvé byliny v vůně "Deep Space" nebo ovocnou a na stejnou dobu jemné dub v Deospray "Dospělý" - Deospray Axe pro muže splnit své povinnosti jako schweißhemmer dokonale 150 ml. Jedinečný dojem na nos, že jsou nezapomenutelné obrazce-_ND3DND3DAxeND3DND3D_ Deospray pro muže, volací kartu pro nos, aby kombinace jednotlivých vůní ve spojení s výraznou vůní každého člověka.
Každodenní použití pro denní vůni
Axe Deospray pro muže lze aplikovat každý den v každé dostupné vůně. Tělo sprej se aplikuje po ranní sprše na čistou a suchou kůži v podpaží. Hypoalergenní složení s anti-perspirant efekt péče o pleť produktů a zároveň chrání před podpaží vlhkost a nepříjemný pot pachy. Tip: doma všechny varianty Axe vůně může okamžitě dát jeho náladu o odpovídající vůně.
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní