Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o pokožku
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017
400 ml mléka Nivea v těle sprchy - vyživuje pokožku hedvábně měkký
Podrobnosti
+

První tělové mléko, které mohou být použity přímo ve sprše, pochází z inovačního centra Nivea. Ve sprše tělová mléka ve 400 ml láhev činy přímo na vlhkou pokožku a zajišťuje pocit hladké kůže.

Inovativní péče vzorec s minerály z moře

Minerály z moře obsahuje mnoho účinných látek, které se zvlášť dobře na kůži. Kombinuje v nové formulace v kombinaci s cenný mandlový olej, udržovat tyto životně důležité látky na vlhké kůži přímo ve sprše. Aktivovány vlhkostí, minerály pronikají dobře a ujistěte se, že kůže výrazně měkké a pěkný pocit. Jinak vyžadován, nanášení po sprše je eliminován.

Jednoduchá aplikace přímo ve sprše

Aplikace Nivea v těle sprchové mléko 400 ml je velmi jednoduchá. Po použití sprchový gel, je kůže přímo ve sprše promazaní nahoru a znovu zaplaven s teplou vodou. Tak ingredience aktivují a pohybovat rychle a trvale. Po kůže je jako obvykle, další krém lze pak odstranit. Tento výrobek pro péči o pleť je ověřena jeho kožní kompatibilitu dermatologicky. Upuštěním od barviva a silikony ve sprše lotion je dobře na kůži, stejně jako životní prostředí subjektu.


Rozměry
+
0.091 Metry (m)
0.056 Metry (m)
0.21 Metry (m)
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní