Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 149 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Péče o pokožku
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Nivea mléko, měkké, rozmazlování těla: kůže dokonale udržovat
Podrobnosti
+

Tak to je vždy a hebkost kůže, ona musí pravidelně učit komplexní péči. Nivea tělové mléko soft rozmazlování 250 ml hydratuje kůži dlouho ponechávaly a zajišťuje, že kůže vypadá atraktivně a jemné na první pohled.
Velvěty pleť s bambuckým máslem a Hydra IQ
Bambucké máslo je známé pro své vyživující účinek. Proto to je také základ měkké mléka, což je kůže měkké máslo. Kosmetický přípravek obsahuje Nivea Hydra IQ vzorec, který zajišťuje pomocí speciálních bílkovin, zlepšit schopnost vázat vodu kožní tkáně. Dokáže lépe absorbují vlhkost a v dlouhodobém horizontu zajistit jednotnou zásobování buněk kůže. Kůže je účinně chráněni před vysycháním.
Rychlé čerpání péče o pleť
Nivea tělové mléko soft, rozmazlování 250 ml se jednoduše aplikuje v malém množství na kůži. Výrobek je velmi ekonomický díky konzistenci krémové, nabídka. Lze použít po celém těle, například na nohy, paže nebo břicho a prsa. Mnoho našich zákazníků jsou nadšeni, jak rychle měkké že mléka v kůži. Zadní zůstává nádherně sametové pleti pocit. Intenzivní vzorec může pomoci kůže denně potřebuje, protože kůže kompatibility dermatologicky potvrzen.
Rozměry
+
0.04 Metry (m)
0.064 Metry (m)
0.189 Metry (m)
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní