Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
V Nivea rukou Tekuté mýdlo 250 ml - čisté ruce
Podrobnosti
+

MÝDLO je jedním z nezbytnou standardní vybavení v každé koupelně. Nivea kapalina V rukou mýdlo 250 ml různých vůní a urostlý automat láhev je ideální a umožňuje přesné a čisté dávkování pro mytí rukou.

Tekuté mýdlo s Výživné ingredience

Časté mytí často rukou vysušuje již citlivou pokožku a navíc napjaté namáhané ruce. MÝDLO, které nejen čistí, ale také udržuje, re mazány a přikrmována důležité ingredience na kůži. Pro všechny vaše potřeby, je to také V Nivea rukou Tekuté mýdlo 250 ml s přepychové jojobového oleje a medu v Varianta "med + olej", s hydratační leknín a pěstovat v "lily + olej" mýdlo stejně jako varianty "Cream měkké" a "Diamond Touch". Všechny mýdla jsou ph neutrální a jejich kožní kompatibilitu dermatologicky testovány.

Úklid a péče o ruce

Rukou Tekuté mýdlo 250 ml může V Nivea několikrát denně na čištění a péči o ruce jsou aplikovány. Vyživující složky dodávají pokožce vlhkost a jiných výživných složek. Časté mytí rukou, doporučujeme Nivea k doplnění krém na ruce, který regeneruje rukou a chrání před vlivy prostředí.


Rozměry
+
0.035 Metry (m)
0.07 Metry (m)
0.2 Metry (m)
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní