Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika
Nivea Deospray chrání stres chránit pro muže -
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Zejména muži se potit na stres rychle a trvale. V Nivea Deospray zmírňuje nepříjemné vedlejší účinky stresu chránit pro muže s jeho efektivní anti-perspirant ochrany trvající až do 48 h. Podpaží vlhko a vůně nemají tak šanci.
Ochrana proti pocení v podpaží a udržitelné péče
V V Nivea Deospray stres chránit pro muže, které jsou sloučeny dvě účinné látky, které prokazatelně brání pocení. V kombinaci tvoří bezkonkurenční Duo a nahradit životně důležitých mužů vůně podpaží vlhkost a pach potu. Prostřednictvím součástí avokádový olej a vzdání se alkoholu při formulování citlivou pokožku podpaží je současně chráněny a udržovány, kůže je suchá a hladká.
Snadné používání - dlouhodobý efekt
V Nivea Deospray stres chránit muži budou ošetřeny po sprcha nebo vana, použité a jen v podpaží. Sprej by měly být úplně suché před oblékání. Když aplikace je zajistit, že kůže není podrážděná nebo poraněná. Fürs koupelna je V Nivea, které stres chránit pro muže ve spreji 150 ml Deospray může k dispozici, neboť existují praktické 35 ml balení, které se vejde do vaší kapsy.
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní