Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Dove Deoroller 50 ml - denně čerstvé a spolehlivou údržbu
Podrobnosti
+

Po každém sprcha použijte deodorant patří do každodenního řízení. Jemně a trvale chrání Dove roll-on 50 ml od potu a vlhkosti unt v podpaží. Produkt je k dispozici v různých vůní a jeho účinek se odehrává hned po malování v podpaží.
Nice a čerstvé - každý den
V Dove stroji také efektivní péče součásti jsou zahrnuty kromě odolné proti potu ingredience. Tak se v Deo roll-on "krása dokončení" minerální slídy s vlastnostmi odrážející světlo a vláčnou pokožku, jsou v deodorační roller "Čerstvé" zelený čaj a okurka kombinuje účinné a mírné směs, hlinité soli jsou zcela upustit. Oba produkty zajišťují spolehlivou ochranu proti pocení a podpaží vlhko kromě pečlivé péči až do 24 hodin.
Snadné používání - dlouhý účinek
Dove de válec 50 ml je jednoduše odstraněn po sprchování na čistou a suchou pokožku v podpaží. Je-li to nutné, proces lze také opakovat. Výrobek je naprosto suché, odolné proti potu ingredience pro mnoho hodin a chrání zuverlässgi proti vlhkosti a nepříjemné pachy. Ideální je malý deodorant roll-on pro na cestách nebo za účelem údržby po cvičení. Nízké Velikost jde deodorant, balení do malé kabelky.
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní