Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Barva vlasů Nivea chránit sprej 250 ml
Podrobnosti
+

Tento sprej je určen pro barvené vlasy z domu Nivea. Tento výrobek Vyživuje vlasy a zajišťuje dlouhé uchování zářivé barvy. Až do 24 hodin účes drží perfektně sedí.
Dokonalý účes - dokonalá ochrana
Barva vlasů Nivea chránit postřikem Vyživuje vlasy s keratinem a speciální UV filtr pro barvené vlasy. Po aplikaci je 24hodinová ochrana proti agresivní vlivy a tlaky zvenčí. Tak dlouho, jak je chráněn vlasy, účes drží také jejich perfektní fit. Sprej pevné bez lepení a zajišťuje příjemný pocit. Na večerní toaletu snadno rozčesávají sám, není vysušené vlasy.
Brilantní lesklé vlasy Tipy
Barva vlasů Nivea chránit sprej 250 ml správné aplikace zajišťuje brilantní lesklé vlasy, které zachovat shora působí na tipy. Pro danou aplikaci vlasy ze vzdálenosti asi 30 cm stříká rovnoměrně. Naše speciální tip: pro větší objem vlasů lze sprej zadat vzhůru nohama. Kombinaci s barvou ochranu péče o výrobky z Nivea je vhodné pro trvalé krásné vlasy.
Skrze jeho ruce Velikost hodí barevný sprej na vlasy ochrany podle Nivea manuální nebo Kosmetické tašky a je ideální pro aktualizaci vlasy styl na cestách.
Rozměry
+
0.05 Metry (m)
0.05 Metry (m)
0.231 Metry (m)
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní