Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika
Adidas 250 ml - uvolňující a osvěžující sprcha ženy
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Jednou je všechny nuance Adidas sprcha ženy 250 ml dohromady, tedy péči o kůži a výživné účinky inovačních přípravků. Čisticí sprchový odebrat pot a špínu podporuje přirozenou rovnováhu pokožky pláště.
Podle Cool Mint na fruity pomeranč
Adidas sprcha ženy 250ml je k dispozici v pěti různých podob. Varianta "Čerstvé" obsahuje osvěžující máty pro životně důležitý start do dne, v "Happy" péče sprcha ovoce výtažky poskytují dobrou náladu celý den. Navíc vlhkost pro suchou pleť obsahuje hodnotné bavlny mléka ve sprše péče "Chránit", květinové esence poskytují relaxaci ve formulaci "Relax". "Vitalita" zahrnuje masáž kuliček a voní oranžová osvěžující a ovocná s nádechem pižma.
Čištění a údržba – každý den
Adidas sprcha ženy 250 ml jsou ideální pro každodenní používání a ranní sprchu. Malé Množství péče sprcha jemně rozšíří po celém těle, při styku s vodou vytváří unikátní krémové pěny, které čistí a pečuje o. Příjemné aroma na kůži, která trvá a trvá a rozvine jeho účinek zůstává - v závislosti na vybrané parfémy a péče varianta - po důkladné sprchu z pěny. Po sprše kůže je hladká, pružná a čisté.
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní