Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Akryl / Akrylový prášek
Nightshine prášek pastelový - prášek jemný hřebík umění nehet

Podrobnosti
+

Nightshine prášek pastelový se ideálně hodí na zdobení gelových nehtů. Jemný prášek se smíchá v UV gel barevný nebo lze pokropil na aplikované a ještě kalené vrstvy gelu. Po vytvrzení, což ukazuje jemný prášek v jednotlivých cenných papírů.
Pro použití prášku nehty nehet je připraven jako obvykle. Umění - nebo dokonce i přírodních nehtů je připraven jako obvykle. Otupení povrchu s vyrovnávací pamětí se aplikuje základní nátěr nebo primer gel, to ztvrdnout pod UV lampou v určeném čase. Vrstva potu zůstává na povrchu nehtů. Nightshine prášek pastelový je důkladně smíchány do barevný gel, pak směs působí jako obvykle s kartáčem a tvrzené. Prášek na mokrý gel lze sypané pro jednotlivé vzory na nehty. Pak ztvrdne jako obvykle. Vrchní nátěr jako povrch, vytvářené konečnou pečeť a hřebíky, které jsou dlouhodobé a svítí trvale.

Pečeť
+

Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

4.8571

Přehled

5
6
4
1
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní