Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Akryl / Akrylový prášek
NDED akrylového prášku

Podrobnosti
+

nded akrylového prášku s ochranou proti Cavaliers umožňuje modelovat nehty bez kalení pod speciální UV světlem polymerace. Udělej to, máčet štětec vhodný do tekutiny, akrylové a tvoří malý míč kolem kartáče kolem krouživým pohybem. Ihned poté sebrat tvarované korálky na hřebík. Míč musí být distribuovány rychle a rovnoměrně, protože je to metoda designu nehtů i sušení. Zkontrolujte také, zda, že korálky musí být zpracovaný mokrý, a že je nejvyšší bod křivky C mezi přechod umění a hřebík. Obvykle až pět korálků je dostačující pro hřebík. Je možné tuto vysoce kvalitní akrylové mezi tří různých barev. Ať už si vyberete, Rosé nebo bílá - jak nehty by měl vypadat. Neváhejte a rozmysli si to. U nás najdete hřebík design akrylového prášku mikro luxus s Gan - zastavení a optické zjasňovače, všechny ostatní vysoce kvalitní výrobky a předměty, které potřebujete k modelu s akrylem. Jsme výrobce nail designu exkluzivní objev, poskytnout nehtový design nabízí dobrou cenu poměr výkonu s nejlepší kvalitou Studio. Vyzkoušejte nás a hodnotit produkt přímo z našeho internetového obchodu.

Pečeť
+

Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

instrukce
+

1. krok: Vezměte akrylovou kapalinu a vylijte ji ho do skleněné nádoby (sklenice).

2. krok: Nyní ponořte akrylový štěteček do akrylové kapaliny.

3. krok: Nyní položte akrylový štěteček vodorovně do akrylového prášku a počkejte, dokud se na špičce štětce nevytvoří roztíratelná kulička.

4. krok: Jako další krok položte kuličku na váš nehet a vymodelujte nehet.

5. krok: Až budete mít nehet vymodelovaný, počkejte dokud nebude úplně suchý.

6. krok: Nyní opilujte nehet do požadovaného tvaru.

7. krok: Abyste dostali ten správný lesk, vezměte si leštící blok a vyleštěte nehet do vysokého lesku.


Tip: Aby se nehet pěkně leskl, můžete si vzít buničinový čtvereček, ten navlhčíte nehtovým olejem a naleštíte.Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

4.7184

Přehled

5
80
4
21
3
1
2
2
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní