Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Akryl / Akrylový prášek
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017

Akrylový prášek

NDED akrylového prášku Akrylový prášek NDED akrylového prášku
z 1,89 € *
NDED akrylové barvy prášek Akrylový prášek NDED akrylové barvy prášek
z 1,89 € *
Nightshine prášek pastelový Akrylový prášek Nightshine prášek pastelový
1,79 € *
-35%
nded Třpytky akrylového prášku bílá Akrylový prášek nded Třpytky akrylového prášku bílá
z 1,95 € *
NDED akrylového prášku Bílý | 1000 g Akrylový prášek NDED akrylového prášku Bílý | 1000 g
81,59 € *

Pracovní materiál akryl je známý zejména z malířského oboru. Je velice odolný a stabilní, připouští barvy a formy v nekonečných variantách a manipulace s ním je poměrně jednoduchá. Z akrylu lze vytvarovat i umělé nehty. Odkdy tento americký trend přišel i do Evropy, pracuje téměř každé nehtové studio s akrylem. Akrylové nehty se doporučují zejména tehdy, když jsou nehty vystavovány velké zátěži, jakou je například pravidelné a intenzivně ťukání do klávesnice počítače. Stejně jako gelové nehty, i akrylové nehty je třeba každých 3 až 5 týdnů upravovat - v intervalech tedy rozdíl není.

Na našich stránkách Vám nabízíme různé druhy akrylových prášků i gelů na nehty z akrylu, které lze objednat jako v malých, tak i ve velkých baleních. Cenově jsou tyto produkty stejně atraktivní pro soukromé osoby i pro nehtové studia, které profitují zejména z objednávek levnějších velkých balení. Velké nádoby, láhve a dózy sice na pohled nevypadají příliš přitažlivě, umožňují však plnění do menších nádob, které zároveň esteticky dotvářejí vzhled pracovních prostorů v nehtovém studiu. Všechna nadměrná balení jsou navíc uzavíratelné, takže produkty se dají používat i v rámci delšího časového období. Samozřejmě naše produkty určené k modeláži akrylových nehtů splňují evropské normy - jsou vysoce kvalitní a absolutně neškodné.


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní