Certifikovaný internetový obchod
Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
3 roky záruka na všech zařízeních
Více než 150 LED gely
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Akryl / Akryl kapaliny
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Akryl Primer
Podrobnosti
+
Dobře udržovaný venkovní patří pěstěné ruce a krásné nehty. Sen o krásné nehty nesmí zůstat jen snem. Každodenní stres, roztrhat na nehty, rozbít, čip a jsou velmi nevzhledné. Může být odstraněn s umělými nehty zde velmi dobře. Umělé nehty také mohou být použity pro přechod do vlastní nehty do požadované délky rostou zpět. Pro akrylové modelování, potřebujete akrylové kapaliny a akrylového prášku. V naší nabídce najdete potřebný materiál pro akrylové modelu umístění. Chcete-li dosáhnout lepší přilnavost na přírodní nehty, naše Vylet nehty akrylové nátěr, dostupné ve velikosti 15 ml, je ideální. Pojivo zaručuje bezpečné uchopení. Zejména pro nehty problém se ukázal. Adheze mezi přírodní nehty a modelování je zaručena 100 %. Výtahy (odtržení) model schopen konečně patří minulosti. Jistě našeho pojiva. Výsledek vás přesvědčí. Poté, co jste nainstalovali naši Čítanky, modelovat nehty jako obvykle. Můžete použít adheze, modelovací UV Gel i akryl modelování. Můžete důvěřovat své zkušenosti jako výrobce. Nabízíme produkty nejvyšší kvality.
Rozměry
+
0.032 Metry (m)
0.03 Metry (m)
0.075 Metry (m)
Pečeť
+
Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.6667
Přehled
5
4
4
2
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní