Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Akryl / Akryl kapaliny
Vylet Nails akryl kapalina s nízkým zápachem

Podrobnosti
+

Nehty musí často trpí každodenní stres. Slza a přerušit, čip a vypadat nevzhledné. Nicméně krásné nehty nemusí zůstat jen snem. Umělé nehty může být dobrou alternativou, aby mohl přerůst vlastní nehty do požadované délky. Akrylové modelování vyžaduje akrylové kapaliny. Akrylátové produkty poskytují dokonalé podmínky pro pěkný model. Naše Vylet nehty akrylové kapalina je nízký zápach, ve 100 ml a dokonale harmonizuje s práškem akrylové luxusní design naše nehty. Pro zvýšenou odolnost, zejména pro problém nehty, akrylové nátěr Vylet nehty je dokonalým řešením. S našimi akrylátové výrobky vytvářejí krásný model umístění, ke kterému bude závidět ostatním. Výtahy nebo zežloutnutí modelování a konečně patří minulosti. Pro krásné akrylové nehty je potřeba žádné UV akryl prášek a kapalná směs ztuhne ve vzduchu. Pro modelování, klepněte kartáč do tekutiny a poté do prášku. Se malé množství prášku. Kapalina kombinuje s práškem a podobě malé kuličky v horní části štětce. Tato ball je umístěn na hřebík a rovnoměrně. Po vytvrzení, soubor nehtů do požadovaného tvaru a ozdobit podle vlastní volby. Nabízíme vám nejvyšší kvalitu našich výrobků. Důvěřujte naší zkušenosti výrobce.

Rozměry
+

0.04 Metry (m)
0.034 Metry (m)
0.103 Metry (m)

Pečeť
+

Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

3.8

Přehled

5
1
4
3
3
1
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní