Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Akryl / Akryl kapaliny
Nízký zápach akrylové kapalina pro akrylové nehty

Podrobnosti
+

Chcete modelovat nehty akrylové technikou? Žádný problém, protože prstem nehty modelování s naší akrylového prášku a naše LEDY akryl, takže kapalina, zabere trochu času. Než začnete, modelování, je vhodné Pokud dezinfikovat ruce a zatlačte kůžičku s UV. Pak jste zakalit vaše přírodní nehty s vyrovnávací paměti, dokud nejsou žádné jasné oblasti viditelnější. Vyberte odpovídající Nehtové tipy. Poté, co jste použili Nehtové tipy aplikovat nátěr na přírodní nehty. chcete, žádné umělé nehty, vložte šablonu v horní části nehtu a stiskněte tlačítko na pravé a levé prstu. Nalej trochu kapaliny ve sklenici zvláštní nehtový design. Následně si akrylové štětce, ponoří do kapaliny a vymazat stopy na okraji skla. Vyřezávat korálek v akrylového prášku špičkou štětce, ji uprostřed nehtu a stiskněte jej. Tento krok opakujte podle potřeby. Nezapomeňte tlačit stranách nehtů a abyste se nedotkli ani nehtového lůžka. Mezi tím s kartáčem, tvoří na hřebík. Štětec je rychlé, jen zpět do tekutého dip a pásy z. Po dobu vytvrzování 2 minuty můžete soubor hřebík hladký a leštěné do vysokého lesku. Tento produkt je součástí našich akrylátových kapaliny, který je nízký zápach a vysoce kvalitní nehty Studio kvalita za nízkou cenu u nás k dispozici.

Pečeť
+

Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

instrukce
+

1. krok: Akrylová kapalina od nded je bez zápachu.

2. krok: Použijte ji, jako každou jinou akrylovou kapalinu a ponořte do ní štěteček.

3. krok: Nasáklí štěteček vložte do prášku, aby mohla vzniknout snadno roztíratelná hmota.

4. krok: S roztíratelnou hmotou můžete začít modeláž.

5. krok: Doba tuhnutí činí 2 minuty.Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

4.4333

Přehled

5
35
4
20
3
3
2
0
1
2

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní