Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Akryl / Akryl kapaliny
NDED akryl kapalina

Podrobnosti
+

Modelování s akryl vyžaduje tekuté akryl. Naše LEDY akrylové kapalina se používá ve spojení s akrylovým práškem pro modelování. Za dvě minuty na vzduchu ztvrdne. Tedy žádné UV lampa nepožaduje pro dokonalé akrylové modelování. To dokonale harmonizuje s akrylové pudry, akrylové systémy jsou v nehtové Studio kvalitu všech konstrukci nehtů. Tekutina je nízký zápach. Je primer k dispozici, který zajistí bezpečné uchycení mezi přírodní nehet a akryl na nehty problém. Tedy výtahy hřebíky a konečně patří minulosti. Akryl prášek lze snadno zpracovat s kapalinou. Ponořit štětce pouze v kapalině a pak do akrylového prášku. Tak malé množství akrylového prášku je absorbován štětcem tip je rovnoměrně rozložena na hřebík. Přírodní nehty jsou často těžká stresu. Přerušení nebo čip. Ale krásné nehty nesmí zůstat jen snem. Je zde možnost modelování, případně v kombinaci s umělými nehty. Mohou růst po dobu, dokud je posílena jen přírodní nehet pomocí modelování. Tak dosáhl požadované délky nehtů se. s našimi akryl systém může může přinést perfektní modelování nehtů. Nabízíme nejvyšší kvalitu našich produktů a zkušenosti výrobce.

Pečeť
+

Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

instrukce
+

1. krok: Akrylová kapalina nded je vhodná jako pro začátečníky, tak i pro profesionály.

2. krok: Použijte kapalinu ve skleničce jako obvykle.

3. krok: Vložte štěteček do kapaliny a potom do stanoveného prášku.

4. krok: Vymodelujte si svůj design nehtu a nechejte ho asi 2 minuty vytvrdnout.Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

4.5

Přehled

5
13
4
5
3
1
2
1
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní